Sortiment 

Produkty ktoré používame sú od Slovenského výrobcu 


Žalúzie interierové

Žalúzia ISOLINE je v súčastnosti najbežnejší typ interiérovej žalúzie. Retiazkové ovládanie zaručuje jednoduchú manipuláciu - jednou retiazkou sa žalúzia vyťahuje aj naklápa


Okenné siete

Okenná ISSO sieť s elegantným hladkých povrchom a tesniacou kefkou po obvode určená pre plastové okná.

Montuje sa bez mechanického zásahu do konštrukcie okna pomocou otočných držiakov

Látková roleta  DEŇ/NOC

Moderná roleta s krytom návinu a praktickým retiazkovým ovládaním. Vďaka jemnej látke, na ktorej sa striedajú priehľadné a nepriehľadné pruhy, sa dá nastaviť ľubovoľná miera zatienenia a tým meniť vzhľad rolety podľa chuti. 

Rolovacie siete na okná

Okenná rolovacia sieť funguje na princípe pružinového mechanizmu, ktorý navíja sieťovinu do horného navíjacieho bubna. Po bočných stranách je sieťovina vedená v bočných vodiacich lištách. 

Látkové rolety

Elegantná látková roleta s boxom a bočnými krycími lištami. V ponuke aj v imitáciách dreva. Je určená pre drevené aj plastové okná, vhodná do každého typu interiéru. S praktickým retiazkovým ovládaním.


Dverové siete

Dverová sieť s otváraním na pánty vyrobená z vysoko kvalitného extrudovaného hliníkového profilu s tesniacou kefkou po obvode.

Montuje sa na rám dverí z exteriérovej strany, dovieranie magnetom

Dverová plisé sieť

Elegantná dverová sieť vhodná pre terasové a balkónové dvere s minimálnymi nárokmi na priestor umožňujúca bezbariérový prístup. 

Posuvná dverová sieť v lištách

Jednoduchá sieť zložená z líšt a pojazdového krídla, určená pre montáž na rám dverí. Ľahký a tichý chod, príjemná manipulácia. 

Rolovacia dverová sieť

Box návinu sieťoviny je umiestnený na bočnej strane dverí. Sieťovina je vedená v hornej a spodnej vodiacej lište pomocou kolieskového mechanizmu.

Dverová rolovacia sieť sa zatvára zaklapnutím bočnej magnetickej lišty, na ktorej je pripevnené plastové madlo.

Sekciové garážové brány


Ide o jeden z najpoužívanejších typov garážových brán. Svoju popularitu si získali širokou ponukou povrchovej úpravy a atraktívnym vzhľadom. Sekciové garážové brány vynikajú aj nízkou hlučnosťou a priestorovou nenáročnosťou.


Rolovacie garážové brány

Rolovacie garážové brány sú svelou alternatívou sekčných brán. Používajú sa v prípadoch, keď stavebné podmienky nedovoľujú montáž inej brány. Hlavnou výhodou rolovacích brán je montáž do otvoru alebo na otvor z exteriéru. Jednoduchá obsluha a minimálna údržba


Dvojkrídlové garážové brány

V kombinácii s novými materiálmi dokážu konkurovať aj modernejším typom garážových brán. Ich hlavnou výhodou je dlhá životnosť a odolnosť aj pri vysokom prevádzkovom zaťažení. Dvojkrídlové garážové brány nezasahujú do interiéru a neznižujú strop pri vstupe do garáže. 

Rolety

Zachytávajú slnečné lúče ešte pred dopadom na sklo okna, vďaka čomu ochránia váš domov pred letnými horúčavami oveľa účinnejšie ako interiérové tienidlá. Vonkajšie rolety sú vyrobené z kvalitných materiálov a odolajú aj nepriaznivým poveternostným vplyvom.  

Markízy výklopné na okná 

Markízy sú zaujímavé výrobky, ktoré kombinujú funkcie roliet a markíz v jednej konštrukcii. Používajú sa na zatienenie a zníženie teploty vo vnútri miestností

Screenové rolety

Screenové rolety ZIPSCREEN sú látkové vonkajšie rolety vedené v špeciálnych vodiacich lištách, ktoré obsahujú napínací mechanizmus, tzv. ZIP systém. Vďaka tomuto systému odolajú aj veľmi silnému vetru 

Exterierové žaluzie

Exteriérová žalúzia sa stáva štandardnou súčasťou rodinných domov a čoraz viac aj bytov. Účinne chráni pred prehrievaním interiéru počas slnečných dní, zároveň obmedzuje tepelné straty cez zimu. Naviac ochraňuje súkromie a spoluvytvára osobitý moderný dizajn domu. 

Markízy

Markízy sa stávajú čoraz populárnejším riešením ochrany pred slnečným žiarením . Pripevnené na stenu či voľne stojace rozšíria možnosti využívania vašej terasy, balkónu či verandy. Farba a vzor použitej látky je len na vás a tak z markízy jednoducho vyčarujete dizajnový doplnok exteriéru. 

Inteligentná domácnosť

Počuli ste už o dome, ktorý sa o seba vie postarať sám? Že nie? Pred pár rokmi by ste takéto niečo zaradili do kategórie science fiction. Dnes však už od toho nemáme ďaleko. Vďaka automatizácii sapodstatne zmenil pohľad na úroveň bývania. Svoju domácnosť môžete mať teraz pod kontrolou, nech ste kdekoľvek. Vždy máte prehľad o tom, čo sa doma deje a môžete sa bez obáv venovať koníčkom a aktivitám, ktoré vám robia radosť 

Plastové okná

V prípade že potrebujete vymeniť staré okná za nové ,tak Vám veľmi radi poradíme a aj namontujeme